ערכת איפור לעיניים

₪ 99.00
אזל מהמלאי
4 מוצרים
בכל רכישה
plus
minus
ערכת איפור יוקרתית למראה עיניים מודגשות מבית GUESS. ערכה מושלמת למראה עיניים מודגשות ומהפנטות. הערכה כוללת: מסקרה שחורה המעניקה נפח מקסימלי לריסים, עיפרון עיניים בגוון שחור אינטנסיבי למראה עיניים מודגשות, פלטת צלליות בגוונים חומים/ניוד מבריקים לשימוש באזור העיניים כצללית ובאזור הלחיים כסומק והארות, לקבלת מראה אחיד ניתן לשימוש באמצעות מברשת, ומראה.
ברקוד : 85715328571
מאפייני המוצר
ברשיון משרד הבריאות
אופן שימור המוצר : הוראות אחסון: יש להרחיק ממקור חום וקרני שמש ישירות.
אזהרות שימוש ובטיחות : אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים, יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. יש להרחיק מילדים. לשימוש חיצוני בלבד. לשימוש מבוגרים בלבד. מכיל צבע טרטרזין. ברישיון משרד הבריאות.

הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר ויש לקרוא אותם לפני השימוש. אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר.
התמונות המופיעות הינן להמחשה בלבד.
ייתכנו טעויות או אי התאמות.
הוראות שימוש
מסקרה: הוראות שימוש: ליצירת מראה עיניים מודגש, מרחי שתי שכבות של מסקרה שחורה בתנועת זיג- זג עם המברשת כלפי מעלה והפרידי בין הריסים למראה עיינים מודגשעיפרון עיניים: הוראות שימוש: עיפרון עיניים שחור ליצירת עיניים מודגשות ניתן לשימוש בתוך או מחוץ לעין על קו הריסים. למראה דרמטי צרי איילנר בצורת "" כנף"" בעזרת העיפרון.צללית: הוראות שימוש: הניחי את גוון הצללית הבהיר ביותר, בעזרת מברשת, על העפעף מקו הריסים עד שקע העין. למראה מודגש, הניחי בעזרת אותה מברשת, גוון כהה יותר בזווית החיצונית של העין. ערבבי את שני הגוונים, ליצירת אפקט הסמקה בעזרת מברשת צלליות זוויתית הגדירי בעדינות את קו הריסים התחתון עם הגוון הכהה ביותר
לקוחות שניסו משתפים